ליטיגציה2019-06-04T22:27:31+02:00

ליטיגציה

בתוך תחומי המשפט השונים אנחנו יכולים לראות שיש תחום אחד מעניין במיוחד והוא: ליטיגציה מסחרית. הוא אחד הדברים שכדאי יהיה להפקיד בידי המומחים בתחום ולכן אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. את משרד "ביטון אורן משרד עו"ד ושות' " הקים ראש המשרד למעלה מ-20 שנה ורכש במרוצת השנים ניסיון רב בליטיגציה אזרחית ופלילית כבר מיומו הראשון במקצוע, דבר אשר כולל הופעה יומיומית בכל בתי המשפט לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל.
ליטיגטור אמיתי הוא בעל כישרון להקדיש את עצמו לעבודה קשה על מנת להצליח במשימות. חשוב מאוד שלליטיגטור תהיה יכולת ליצור כימיה טובה עם בית המשפט, הוא צריך להיות בעל מחשבה מהירה כדי שיוכל לקבל החלטות מהירות גם בתנאים של לחץ. בנוסף לכל אלה, כמובן שהליטיגטור נדרש ליכולת מחשבה משפטית, ונכונות להקשיב, בעל גמישות משפטית, ורצון להיות קשוב לשופט.
גם חקירת עדים היא חלק מתפקידו של הליטיגטור. ליטיגטורים מנוסים מציינים כי בתהליך חקירת העד, לפעמים הטוב ביותר הוא לנעול עד על גרסה מסוימת, לפני שחושפים את הקלפים. ואף,לפעמים חשוב להתחיל את חקירת העד בשאלה מרכזית שתערער את בטחונו.
לכן, בכדי להפוך לליטיגטור יעיל מבחינה מקצועית חייב הליטיגטור להתמחות ולהתמקצע בכל הנושאים החוקיים והנוהליים שרלוונטיים לסדרי המשפט שמתרחשים בין כתלי המשפט. ומהבחינה האישית, הוא חייב לפתח אישיות שתתאים לעמוד בפני השופט, לערוך חקירה של עדים, ולהוכיח כריזמטיות עם כושר השפעה ומניפולציה.
תבחרו ייצוג שידע לעמוד על זכויותיכם ויכיר את החוק ובתי המשפט בכל הדינים הרלוונטים, דבר אשר לא מהווה מכשול הן בתחום האזרחי והן בתחום הפלילי. לקוחותינו מזה מס' שנים ואלו החדשים יודעים שהם נכנסים למשפחה ולחממה שתדע תמיד לעמוד לצידם ולייצגם נאמנה.

צוואות וירושות