דיני מקרקעין2019-05-30T20:55:03+02:00

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין מכיל בתוכו מס' רב של נושאים. רוב רובנו מכיר עסקת מקרקעין כעסקה לרכישת נכסים. עסקה שכזאת במקרים רבים עוברת תהליך רכישה שלרוב מתחילה בתיווך ומשם השמיים הם הגבול. ובכך הווה אומר, כי עליכם להבין שכל העסקאות במקרקעין מאופיינות ככאלה בהן מעורבים סכומי כסף גדולים. כגון עסקת מקרקעין ברכישת דירת המגורים.

תחום המקרקעין נושק לתחומי משפט אחרים, כגון בנקאות, מימון, השקעות, דיני מיסים, תכנון ובנייה ועוד. אלו הם תחומים אשר חלק בלתי נפרד בהרבה עסקאות ובכלל. המשרד בעל ניסיון של שנים בכל המקרקעין ומייצג חברות, וגופים פרטיים.

תחום המקרקעין בארצנו הוא מורכב ביחס למצב ברוב המדינות. מנהל מקרקעי ישראל עדיין מחזיק בבעלות על רוב הקרקעות במדינה ומעביר את הזכויות בהן באמצעות הסכמי חכירה ארוכי טווח ("חכירה לדורות"). בשנים האחרונות ניכרת מגמה של רביזיה בתחום ואנו עדים לתהליך של העברת הבעלות בקרקעות לידיים פרטיות. אבל האם נשאלת השאלה מה עכשיו?? עכשיו זה לבחור עו"ד מומחה שיקדם ויוביל לכם עסקה באופן המקצועי ביותר. האחריות שמוטלת על עו"ד בעסקת מקרקעין גדולה מאוד ומצריכה ידע והכרות רבה מול הרשויות השונות.
רק כך ניתן להבטיח טיפול מוצלח בעסקה על כל שלביה עד להשלמתה תוך שמירה על כל זכויותיכם ומניעת תקלות שמשמעותן עשויה להיות כבדת משקל אם לא הרת גורל ממש.